01
Team

Yard to zespół ludzi, który zawsze wkłada swoją twórczą energię w każdy projekt.

02
Our story
Team member Martin Robinson
Natalia Wcześniak
co_founder
Natalia jest współzałożycielką Yard Corporate. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT, a przez ostatnie lata zajmowała stanowiska managerskie w największych agencjach rekrutacyjnych w Polsce. Ma ponad dziesięcioletni staż w zarządzaniu zespołami rekrutacyjnymi i sprzedażowymi, dzięki czemu doskonale wie jak budować dobrze prosperujące teamy oraz jak idealnie dopasować kandydata do odpowiedniej organizacji. Bardzo dobrze wie na czym polega praca rekrutera, gdyż sama zaczynała jako researcher, a dzięki swojej ciężkiej pracy przechodząc przez wszystkie szczeble kariery awansowała na  pozycję Managera. Wiedzę i doświadczenie zdobywała biorąc udział w licznych szkoleniach w Londynie i w Polsce, gdzie miała okazję uczyć się od ekspertów z branży.  
Realizowała rekrutacje na rynku Polskim, jak również Europejskim i Amerykańskim. Wieloletnia praca, zdobyte doświadczenie  i zaangażowanie pozwala jej na realizację każdej zleconej roli, jak rownież bezproblemowe pozyskiwanie klientów.
Natalia specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru Security, Frontend & Backend Development (Python, PHP, C#, C++ and .Net), Mobile (iOS, Android, Xamarin).
Pełni również funkcję ekspert dla licznych mediów.
Team member Nicholas Johnson
Mikołaj Niewirowski
co_founder
Mikołaj jest współzałożycielem Yard Corporate. Od samego początku kariery pracował jako konsultant 360 dzięki czemu ma bardzo dużą świadomość rynku zarówno pod względem pozyskiwania kandydatów jak i zdobywania klientów. Specjalizuje się w najtrudniejszych rekrutacjach na Polskim i Europejskim rynku IT. Uczył się od najlepszych Brytyjskich i Skandynawskich rekruterów a dzięki jego doświadczeniu sprawnie pozyskuje zarówno biznes jak i najbardziej wyspecjalizowanych kandydatów IT. Odpowiedzialny jest za aktywny Business Development, pozyskiwanie oraz search kandydatów a w tym rozbudowę zespołu sprzedażowego.
W swojej karierze wielokrotnie otrzymywał nagrody za najlepsze wyniki sprzedażowe. Jest ambasadorem CSR Ligii Odpowiedzialnego biznesu a w 2016 zajął II miejsce w międzynarodowej Olimpiadzie Kreatywności w Pekinie jako Lider zespołu. Mikołaj specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru Software Development (Java, Big Data, Data Science, Machine Learning, Artificial Intelligence, DevOps, Cloud oraz Quality Assurance)

Pomysł na firmę był w naszych głowach od lat, oboje potrzebowaliśmy czasu aby osiągnąć wszystkie potrzebne kompetencje do założenia i prowadzenia biznesu. Kiedy nadszedł odpowiedni czas połączyliśmy siły i tak powstał Yard. Znamy się nie od dziś, mamy pozytywny vibe, duże poczucie humoru, cenimy sobie dobre relacje w pracy oparte na zaufaniu. Nie boimy się ciężkiej pracy, ale cenimy sobie również work-life balance.

03
Our People

Jesteśmy ciekawi życia i chcielibyśmy tym zarażać innych, dlatego też jeśli czujesz się jakkolwiek podobny do nas, zapraszamy na pokład!

Team member Martin Robinson
Team member Nicholas Johnson
Team member David Anderson
Team member Timothy Taylor
Team member Sarah Thompson
Team member Andrew Harris
Team member Rebecca Moore
Team member Joseph Wilson
Team member Christopher Miller
Team member Ryan Robinson
04
Wiemy Co Robimy

Uwielbiamy wyzwania i możliwości, jakie daje nam branża IT.

Możemy dostarczyć Ci kompletne rozwiązanie HR, dostosowane do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy szukasz konkretnej usługi, czy kompletnego rozwiązania, my możemy Ci je dostarczyć.
Yard Corporate oferuje rozwiązania, które są dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Hello   Hallo   Namaste   やあ   Hola   Bonjour   Guten Tag   你好   Annyeong   haseyo   Zdrastwujtie
Head Illustration